Home KRYESORE E tmershme! Burri hidhet nga autobusi, përplaset me një furgon

E tmershme! Burri hidhet nga autobusi, përplaset me një furgon

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një person ende i paidentifikuar është hedhur nga dera e autobusit. Mësohet se dera e urbanit ka qenë e hapur, ku pasi është hedhur është përplasur me një mjet tip furgon të parkuar në rrugë.

I dëmtuar u transportua në Spital, aktualisht në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa të dy drejtuesit e mjeteve, ndodhen në vendngjarje. U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./lapsi.al

Share: