Home KRYESORE Grushta në studio/ Politikanët gjuajnë njëri-tjetrin në emision “live”

Grushta në studio/ Politikanët gjuajnë njëri-tjetrin në emision “live”

Shpesh duke ndjekur një emision me temë politike, jemi hasur me debate të ashpëra dhe situata të tensionuara.

Por, këtu, në këtë video keni një përmbledhje të sherreve midis politikanëve të ndryshëm nëpër studiot e emisioneve, teksa kanë qënë duke u transmetuar live në TV./360grade.al

Media

Share: