Home KRYESORE Denoncimi “Bombë” tek Berisha: Bandat e Fierit marrin peng 19-vjeçarin, policia…

Denoncimi “Bombë” tek Berisha: Bandat e Fierit marrin peng 19-vjeçarin, policia…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik një tjetër denoncim të ardhur në Facebook-un e tij mbrëmjen e sotme.

Narko-bandat e Fierit te lidhura me pushtetin marrin peng dhe torturojne 19 vjeçarin ndersa çunat e krimit me uniforme mbulojne krimin!”, shkruan Berisha.

Ja çfarë shkruan Berisha në Facebook-un e tij:

Narko-bandat e Fierit te lidhura me pushtetin marrin peng dhe torturojne 19 vjeçarin ndersa çunat e krimit me uniforme mbulojne krimin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Z, Berisha po denoncoje nje ngjarje shum here me erend nga ajo e elbasanit ne fjer 3 dite me par eshte mare penge nje djal iri 19 vjec esht turturuar 24 ore nga nje band kriminale me lidhje te drejt perdrejta me drejtorin e policis fier nen drejtorin dhe kryetarin ebashkis armando sybashin policija po mundohet te fsheje ngjarjen ju lutem verifikejeni djali eshte ishtruar me spital me inicjalet f,l ekan masakruar me thik nga kembet policija ju tha familjarve ike egjejeni vet se do jet fshehur mbas 30 ninutave penge parsite ekan liruar te riun ju ltem verifikojen”

Screenshot_1_copy.png