Home KRYESORE Visho Ajazi takim sekret në Rinas me shefin e CIA-s?

Visho Ajazi takim sekret në Rinas me shefin e CIA-s?

Gjatë emisionit “360 Gradë”, gazetari Artur Zheji tregon infon se, ish-kreu i SHISH Visho Ajazi Lika ka zhvilluar një takim me kreun e CIA-s në Rinas.

Zheji: Më thuhet që ka shumë mundësi që të ketë ardhur në Rinas një nga drejtorët më të rëndësishëm të CIA-s dhe ka pasur një takim kokë më kokë me Visho Ajazin. Cili është arsyetimi juaj mbi këtë?

Gjokutaj: Funksionon në hapësirë dhe nuk rezulton në kohë sepse flitet që do të vinte sot. Ndërkohë që zt.Ajazi e ka dhënë dorëheqjen dy ditë më përpara. Zyrtari me gjasë ka ardhur sot.

Zheji: O shefi i përgjithshëm i CIA ose një zyrtar i lartë ka ardhur sot në Rinas. Për mua mund të jetë i vërtetë. Asgjë nuk del nga interpretimi hapësirën dhe kohor nuk mund të funksionojë./360grade.al/

Share: