Home KRYESORE Shokon e këngëtarja shqiptare: E dua burrin biseksual

Shokon e këngëtarja shqiptare: E dua burrin biseksual

Këngëtarja shqiptare Rovena Stefa ka bërë një deklaratë paksa të pazakontë.

E ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonë dhe Fatmës, këngëtarja është shprehur se kërkon prartneri i saj mund të jetë dhe biseksual.‘Po! Shiko, do të më donte aq shumë mua sa do t’i harronte ata të gjinisë tjetër”- është shprehur Rovena.

Sakaq, foli edhe për projektin e ri muzikor “Unaza” dhe për pjesmarrjen në “Kënga Magjike”.

Share: