Home KRYESORE Berisha: Gaz Demi do të quhet Gaz Rama

Berisha: Gaz Demi do të quhet Gaz Rama

Nga Sali Berisha

Ish-kryeministri Berisha foli ndër të tjera në studion e Eni Vasilit në lidhje me sulmin e presidentit të “Partizani” Gaz Dëmi i cili paralajmëroi dje Sali Berishën që të mos mashtronte e të mos përmendte emrin e tij. Ish-kryeministri tha se nga sonte nuk do ti them më Gaz Dëmi, por Gaz Rama. Ironikisht e etikoi si Gaz Rama, biznesmenin e njohur dhe presidentin e “Partizanit”

Share: