Home KRYESORE Agron Duka: Katastrofa në Durrës… Do ketë protesta

Agron Duka: Katastrofa në Durrës… Do ketë protesta

Në pjesën e dytë të emisionit 360gradë, u diskutuan temat mjaft të mprehta: Drama ambientale në PortoRomano, Durrës dhe beteja e aktorëve për të mbrojtur Tetarin Kombëtar…

Lidhur me gjendjen e rënduar në ProtoRomano, kreu i PAA, Agron Duka tha se ajo është një katastrofë mjedisore ndërsa paralajmëroi përshkallëzim të protestave në ditët në vijim…

“Ditën e premte në orën 11.00 kemi organizuar një protestë”, deklaroi Duka në studion e 360gradë.

Share: