Home KRYESORE Basha nga Shkodra i përgjigjët ftesës së PS-së: Me ke të bashkëpunoj?!

Basha nga Shkodra i përgjigjët ftesës së PS-së: Me ke të bashkëpunoj?!

Opozita e bashkuar është mbledhur në qytetin verior të Shkodrës, duke nisur sesionin e ri parlamentar me një takim të jashtëzakonshëm, si mesazh qëndrese kundër krimit me mbështetje qeveritare.

Kreu i saj, Lulzim Basha tha në fjalën e hapëse se gjendja në vend është shumë e rëndë, ku vetëm në 3 muaj 6 persona u vranë dhe 2 të tjerë janë shpallur të zhdukur.

Share: