Home KRYESORE Çfarë ndodhi? Xhisiela Maloku përfundon në spital…

Çfarë ndodhi? Xhisiela Maloku përfundon në spital…

Ka perballuar nje stres te forte, nje presion te jashtezakonshem te publikut, politikes, medias dhe gjithçkaje tjeter, duke bere qe vajza nga Fushe-Kruja te rrezohet shume dhe nga shendeti.

Keshtu, pas bujës së madhe mediatike, pasi doli në disa emisione dhe rrëfeu historinë dhe marrëdhëniet me djalin e deputetit socialist, Xhisiela Maloku duket se po i rikthehet pak nga pak normalitetit.

Megjithatë një fotografi e postuar prej saj disa orë më parë në rrjetet sociale ka shqetësuar jo pak miq të saj.

Është e paqartë se për çfarë arsye ka shkuar Xhisiela në një prej spitaleve private në vend, ndërsa sot flitet se do të shfaqet sërish në një emision televiziv.

Xhisiela u shpreh gjatë intervistave të saj se ngjarja i ka shkaktuar stres, depression dhe ka humbur 12 kilogram nga masa trupore.

 


360grade.al

Share: