Home KRYESORE Elvana Gjata ‘molla e sherrit? Gazetari zbulon pse ndodhi atentati në ish-bllok

Elvana Gjata ‘molla e sherrit? Gazetari zbulon pse ndodhi atentati në ish-bllok

Gazetari Elton Qyno ka thënë se shkak për atentatin në ish-bllok natën e katër tetorit nuk ka qenë këngëtarja Elvana Gjata.

Në një intervistë në studion e emisionit “Repolitix” në Report Tv, Qyno tha se atentati ka ndodhur për shkak të një borxhi të agravuar në kohë.

“Mata frekuenton vendet e Amerikës Latine. Nuk ka ndodhur për Elvana Gjatën, por për një borxh atentati. Fillimisht janë konfrontuar në trotuar dhe më pas në lokal”, – ka thënë gazetari.

Ndër të tjera ai ka thënë se arma me leje që është gjetur i përket Redi Popeskut./ CNA.al

Share: