Home KRYESORE Ja ministrat që duhet të largohen sipas lexuesve te Opinion.al

Ja ministrat që duhet të largohen sipas lexuesve te Opinion.al

Që prej pasdites së të hënës në Opinion.al është hapur sondazhi : Cili nga ministrat duhet të largohet?

Nga votimi i deritanishëm i lexuesve tanë, ministrat Lindita Nikolla, Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknuri duhet të largohen.

Sondazhi do të qendrojnë i hapur për disa ditë, kështu që votoni edhe ju për ministrat që mendoni se nuk duhet të jenë më pjesë e kabinetit Rama 2.

Votimi është i thjeshtë duke klikuar në opinion.al ose në faqen e facebook Opinion tv Show. Sondazhi është i vendosur në krye të faqes./opinion.al

Share: