Home KRYESORE Sali Lushaj kërcënon: Kush prek Sali Berishën…

Sali Lushaj kërcënon: Kush prek Sali Berishën…

Sali Lushaj, ish truproja e Sali Berishës ka reaguar ashpër pas përplasjeve të ish kryeministrit me kreun aktual të qeverisë, Edi Rama në parlament ditën e enjte.

Nëpërmjet një statusi në facebook, Lushaj është shprehur i revoltuar se disa persona, që ai i quan legenë dhe langaraqë, kanë kërcënuar Berishën. Sali Lushaj shkon më tej, teksa kërcënon se nëse Berishës i preket një fije floku, këta persona të gjejnë vrimë ku të futen.

 

STATUSI I I PLOTË I SALI LUSHAJT:

Pershendetje Miq e te gjithe ju qe e lexoni kete status .U be shkak qe te reagoi por jo duke qene i shqetesuar se mund ti ndodhe gje nga kercenimet qe i bejne Z .BERISHA disa legen e langaraqe qe skane pike karakteri e nderi .Dua te ju them vetem nje gje o plehra o te felliqur o frikacake o te pafytyre ja ku e keni Z. BERISHA aty perballe pa ju trembur qerpiku .Ca po ju thot ZOTI BERISHA vetem ate qe keni e asgje ma teper.

Ju o Lango te diskretituar po ju them vetem nje gje se vetem nje fije floku po ti preke preket Z. BERISHA NUKE DO GJENI VRIME KU TE FUTENI O MASKARENJE . Lexoini mire keto rrjeshta . Ju qe kercenoni dhe ata qe ju dirigjojne , ju do kene perfundimin me te tmereshem. Ne ju themi perballe ju dhe nuk e hedhim gurin e te fshehim doren .Po ju vjen fundi kete e din kushdo . Ju jeni si ata minjte e galerive qe ndjejne shembjen dhe fillojne te levizin . Humba kohe vehtes time te merrem me ju kaqe heret O PLEHERA

Share: