Home KRYESORE Mutafa Nano ka nevoje per protagonizem!

Mutafa Nano ka nevoje per protagonizem!

Nga Kreshnik Osmani

Mustafa Nano ka kohë që nuk po mundet ta fshehe një nevojë ulëritëse që ka për protagonizëm dhe këtë e realizon ose duke veshur pantallona te kuqe, ose duke bëre sikur nxehet me Ramën, ose duke u veteshpallur seksualisht ndryshe ose duke u marrë me çeshtjet e fese.

Si strategji nuk e ka keq sepse asgje ne bote nuk shet me shume se seksi, feja dhe skandali politik vip. Edhe pse ia kam numrin e telefonit, ftesen per debat apo asistencë të çfaredo lloji po ia bej publikisht nepermjet kesaj platforme sociale.

Je i mirepritur në cdo lloj debati, per te gjitha llojet e dhimbjeve që ke, duke te dhene besen e shqiptarit se do te trajtoj me kujdes dhe butësi!

Share: