Home KRYESORE Kërkonte të dashur online, mundësisht nga Rrogozhina, aktores së famshme i mbyllin...

Kërkonte të dashur online, mundësisht nga Rrogozhina, aktores së famshme i mbyllin llogarinë!

Aktorja e famshme Sharon Stone, fituesja e Golden Globe ka rrëfyer se është bllokuar nga faqja Bumble, sepse përdoruesit e tjerë e kanë raportuar si një llogari fallco. Bumble është një faqe online ku njerëzit mund të krijojnë njohje të reja apo të lënë takime.

Stone, 61 vec e njohur për rolin e saj Basic Instict ne vitin 1992, ka thënë se llogaria e saj ishte bllokuar për arsye se përdoruesit e kanë konsideruar si jo të vërtetë. “Vizitova faqen Bumble dhe vura re se llogaria ime ishte mbyllur, kerkoja te dashur, mundesisht shqiptar me origjine nga Rrogozhina” ka shkruar në një postim në Twitter Stone.

Aktorja ka reagur duke iu drejtuar faqes së njohur se ishte llogaria e saj dhe nuk duhet ta kishin mbyllur. Më pas faqja e ka rikthyer llogarinë e saj dhe është e kuptueshme pse një yll kinemaje si ajo është e vështirë të besohet se është bërë pjesë e një faqeje kur njerërzit bëjn njohje të reja me njëri-tjetrin./https://alb-spirit.com/

Share: