Home KRYESORE Situata del jashtë kontrollit: Gazi i bën të pabërën në mes emisionit...

Situata del jashtë kontrollit: Gazi i bën të pabërën në mes emisionit Renatos

Në puntatën e re të “Hell’s kitchen” nuk ka pasur vetëm të bërtitura e zënka, por edhe të qeshura pasi në emision erdhi një nga aktorët më të dashur për publikun, Gaz Paja.

Dihet tashmë që Gazi e imiton perfekt Renato Mekollin dhe këtë herë i zuri vendin në emision.

Në puntatën e re të “Hell’s kitchen” nuk ka pasur vetëm të bërtitura e zënka, por edhe të qeshura pasi në emision erdhi një nga aktorët më të dashur për publikun, Gaz Paja. Dihet tashmë që Gazi e imiton perfekt Renato Mekollin dhe këtë herë i zuri vendin në emision.

Por në fund Renato dhe Gazi zbuluan se e gjitha ishte një lojë që padiskutim solli të qeshura të shumta./MegaNews.al

Share: