Home KRYESORE Aida Shtino “shpërthen” ndaj mjekëve që po luftojnë me Covid-19: A i...

Aida Shtino “shpërthen” ndaj mjekëve që po luftojnë me Covid-19: A i keni trutë e kokës në vend…?

Gazetarja e njohur Aida Shtino, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po luftojnë me koronavirusin!

Me anë të një postimi në Facebookun e saj, Shtino ngre pyetjen pse nuk u lejohet të infektuarve në spitale telefoni.

Ajo thotë se shqiptarët e zemëruar shumë shpejt do t’i vërsulen ministrisë….!

Reagimi

A mundet tiu bej nje pyetje doktoreve tane te “çmuar”

Perse nuk ju lejojne te semureve me covid qe jane te shtruar ne spital telefon..??????

Kush eshte arsyeja , qe nuk i lejojne te flasin me te afermit e tyre…??????

A jeni ne terezi ti Ministre Manastirliu dhe ti Kryetare e Komitetit Rakacolli me Pipero e kompani …..??????

A i keni trute ne koke, apo ju kane vaksinuar juve perpara, se qe te jeni kaq te pashpirt nuk ma priste mendja kurre…..😠😠😠😠😠

A do ta mbani dot turmen kur tiu versulen, sepse po ju ” zhduken” te afermit!!!!!!!!

A jeni ne dijeni se cfare jeni duke bere ??????????

A i keni trute ne koke ju doktoresha a keni femije e prinder ne shtepi ju ??????????

Kush eshte arsyeja qe nuk ju lini telefon kush??????

Nje gje po ju them mbajeni mend, se nuk do te arrini te permbani me turmen e terburar , qe do tiu versulen nga zemerimi , sepse po i ktheni ne kavie laburatori te afermit e tyre….dhe aty jo polici, po as ushtri nuk i ben dot zap….😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

Gazeta DRITA #DRITA

Share: