Home 2017 May 23

Daily Archives: 23 May, 2017

Evropa është në luftë. Nga Ilir Demalia

Evropa është në luftë Çka ndodhi në Mançester dje, dhe më parë ne Paris, Berlin e.t.c nga sulmet terroriste islamike, tregon se Evropa, jo vetëm...

Rashel Kolaneci kërkon puthje, reagimi i Cekes së Beratit është i paparë

Rashel Kolaneci është në qendër të vëmendjes së fundmi, jo vetëm për shkak të gafave që bën në emisionin e Ermalit të shtunave në...

Nervozohet gazetarja shqiptare, i hedh ujin në fytyrë moderatorit /VIDEO

Aulona Musta është një nga dy gazetaret e emisionit ‘Thumb’ ku bashkë me Fatmën, çdo javë ‘thumbojnë’ të ftuarit e tyre me pyetje provokuese...

Bashkëpunëtorja e Dritan Hoxhës publikon mesazhin e tij të fundit

Dita e sotme përkon me ditëlindjen e themeluesit të ndjerë të Top Medias, Dritan Hoxha. Përmes një postimi të veçantë, bashkëpunëtorja e tij e...

“Shpëtove Berishën nga drejtësia” militantët e PS akuza Ramës

Me paralajmërimet që i drejtonte për muaj me radhë opozitës për vetingun, Edi Rama bindi shumë njerëz se vërtet PD ishte në aleancë me...

Lista kandidatëve për deputet e PD-së, ja kush janë emrat e sigurt:

Pas marrëveshje me Ramën, Basha ka filluar punën për përpilimin e listës së deputetë për zgjedhjet e 25 qershorit. Mësohet se pjesë e kësaj...

Votimi në Parlament, Basha: Hapi i parë i republikës së re

Duke komentuar votimin e një dite më parë në Parlament, kryetari i PD, Lulzim Basha ka vlerësuar se, mbrëmë u hodh një hap i...

Ballkani e Turqia të thellojnë reformat ekonomike dhe sociale me BE-në

Në Dialogun vjetor Ekonomik dhe Financiar me BE-në të mbajtur sot, vendet e Ballkanit Perëndimor dhe Turqia ranë dakord të përshpejtojnë reformat ekonomike dhe...

Terrori në Manchester, ISIS kreu sulmin

Terrorizmi goditi sërish në mënyren e tij më mizore, me një çmenduri të shtyrë nga dëshira për të vrarë sa më shumë perëndimorë, e...

Tiranë, humb jetën tragjikisht 22-vjeçari

Një 22-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht, pasi nuk e kishte siguruar mjetin e tij me kushtet e parkimit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën...