Home 2018 January 6

Daily Archives: 6 January, 2018

Reagimi i nen kryetares se bashkise Lezhe ndaj flamurit turk dhe reagimit te deputetit...

Nga Alfrida Marku Kryqi e Hana e çdo politikani e vendimmarrësi DUHET të jetë NJË Zot i vetëm, mbrojtja e drejtë e interesit më të...

Governo paga il risarcimento per le vittime del 21 gennaio

Quasi un anno dopo la prima proposta di risarcimento per i familiari di Ziver Veizi e Hekuran Deda, due dei manifestanti uccisi durante le...

Paralajmërojnë meteorologët/ Moti merr kthesë të pa pritur

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë motin në territor, vranësirat më të shpeshta do të ketë në ekstremet Veri-Jug të cilat rrezikohen nga reshje...

Edi Rama e shpalli në kërkim, Sonila Meço e fton në emisionin e parë...

Gazetarja Sonila Meço po përgatitet për rikthimin në ‘Top Channel’, që sipas të gjitha gjasave do të quhet ‘True Story’. Meço ka qenë në...

Doni zemër të fortë? Hani hudhra, bëni seks dhe mos…

Sëmundjet e zemrës mbeten më problematiket në të gjithë botën, por mund të themi diçka që t’ju bëjë optimistë: të gjitha parandalohen nëse ju...

VIDEO/ Ish-piloti i CIA-s jep deklaratën shokuese: Në Hënë jetojnë miliona njerëz!

Një ish-pilot i CIA ka shokuar publikun me një deklaratë ku ai pohon se hëna është një vend ku ka jetë, dhe aty jetojnë...

Dhjetë sekretet që i mbahen botës të fshehura

Ne jemi të vetëdijshëm që shumë tipare të sigurisë për arsye shumë të ndryshme janë të panjohura dhe disa prej tyre mbahen të fshehta...

Amerikanët, në radhë për librin mbi Trump

Duke sfiduar përpjekjet e avokatëve të Donald Trump për të penguar hedhjen në treg të librit shpërthyes mbi “pas kuintave” e Shtëpisë së Bardhë,...

Erdogan akuzon SHBA-në dhe Izraelin për ndërhyrje në Iran dhe Pakistan

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan ka akuzuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Izraelin për ndërhyrje në Iran, shtet në të cilin qe dy...

Putin lëshon alarmin: Serbia do të përballet me një goditje të madhe në vitin...

Serbia do të ballafaqohet me një goditje të madhe në vitin 2018, paralajmërimi erdhi drejtpërdrejt nga presidenti i Rusisë Vladimir Putin! Informacionet, planet e sulmit,...