Home Tags Monika kryemadhi

Tag: monika kryemadhi

Kryemadhi: Shkarkimi nga puna i kreut të Prokurorisë Hajdarmataj, ishte pjesë...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte sot e ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 dhe komentoi aktualitetin politik. Kryemadhi u shpreh e bindur...

Kryemadhi: Nëse arrestohet Tahiri, hap librin e shënimeve dhe…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk beson se Saimir Tahiri mund të arrestohet tani që është njeri i lirë. “Kush do ta arrestojë? Prokurorë që...

Kryemadhi: Rama është ai që ka nxitur Tahirin të japë dorëheqjen

Në një intervistë për emisionin “Opinion”, kreu i LSI Monika Kryemadhi është shprehur se nxitësi i Tahirit për të dhënë dorëheqjen ka qenë Edi...

Habit Kryemadhi: Saimir Tahiri do të dënohet me arrest shtëpie

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, të enjten, është shprehur se ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do të dënohet me arrest shtëpie. Kryemadhi...

Dorëheqja e Tahirit? Kryemadhi: Kompromis mes Ramës e Tahirit. S’na hidhni...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi sot se dorëheqja e sotme e Tahirit nuk është gjë tjeter veç një marrëveshje mes Ramës e Tahirit....

Kryemadhi: 5 banda kriminale në Durrës kanë marrë 32 milionë euro...

Monika Kryemadhi duke folur jashtë sallës së parlamentit, tha se Rama e Tahiri kanë bërë marrëveshje për të dhënë dorëheqjen ky i fundit. Por...

Pas Kuvendit të PD-së, Basha e Kryemadhi takim larg kamerave

Nje dite pas Kuvendit Kombetar te PD-se, aleatet opozitare jane fotografuar sot ne kafen ne “Rogner” ne Tirane, raporton “Opinion”. Kujtojme se Kryemadhi ka qene...

Procedimi penal i deputetëve/ Nga Basha te Kryemadhi, ja sa vite...

Policia e Shtetit ka nisur procedimin penal për të gjithë organizatorët e protestës së të enjtes ku për rreth tri orë u bllokuan katër...

Kryemadhi: E njoh Ramën, këto veprime i bën kur është në...

Pas deklaratës së Ramës në Kuvend se nuk do të rifillojë pagesa për Rrugën e Kombit pa gjetur një zgjidhje, ka reaguar nga Elbasani...

VIDEO/ Kryemadhi: Drejtësia vdiq! Jetojmë në një shtet policor, tani fjalën...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi deklaroi se prej ditës së nesërme fjalën e ka populli. Ajo i bëri thirrje edhe policëve, prokurorëve...