Home KRYESORE Enca Haxhia kërkon burrë, por ka një kusht shumë të çuditshëm…!

Enca Haxhia kërkon burrë, por ka një kusht shumë të çuditshëm…!

Këngëtarja Enca Haxhia është vënë në kërkim të një burri. Pas një periudhe të gjatë që nuk është përfolur për ndonjë romance, Enca ka treguar se si duhet të jetë burri i saj i ardhshëm. Të pijë kafe turke dhe kaq mjafton për këngëtaren.

‘Do i gjej vetes një burrë që do të pijë kafen turke’- ka shkruar këngëtarja ne anglisht.

Në postimet e saj në rrjetet sociale kemi parë se kafja e preferuar e saj është turkja, por duket se nuk nuk ka patur shume kerkesa burrash qe me sa duket cunat shqiptare e pijne kafe expres all’ italiane dhe gruan e duan si angleze edhe ne shije 🙂

Image

Share: