Home KRYESORE Elisa Spiropali: Ti Lulëzim nuk ke këllqe…

Elisa Spiropali: Ti Lulëzim nuk ke këllqe…

Me gjuhë te ashper dhe te vendosur do ti drejtohej deputetja e re e PS, Elisa Spiropali, kreut të PD, Lulzim Basha ndersa u përfshi në debatin që nisi mes Taulant Ballës dhe Lulzim Bashës në sallën e parlamentit.

Ish-drejtoresha e Doganave hedh dyshime mbi paratë që ka përdorur PD-ja për të lobuar në SHBA.

“Lulzim Basha, ti nuk ke këllqe tu përgjigjesh pyetjeve të drejtpërdrejta. Ku i ke gjetur ato para për të lobuar dhe nxirë Shqipërisë? Ç’lidhje ka PD dhe ju me ato kompani që janë përdorur për të kaluar paratë?” – tha Spiropali.

Share: