Home KRYESORE Ambasadori Lu, takim me Prokuroren e përkohshme Arta Marku

Ambasadori Lu, takim me Prokuroren e përkohshme Arta Marku

Ambasadori amerikan Donald Lu do të takohet me Prokuroren e përkohshme Arta Marku sot në orën 10:00. Duket se ka rifilluar aktivizimi i ambasadorit amerikan ne mbeshtetje te reformes ne Drejtesi sipas projekti te sponsorizuar prej SHBA dhe BE.

Share: