Home KRYESORE Tritan Shehu sulmon Mirela Kumbaron per Himnin e Ri

Tritan Shehu sulmon Mirela Kumbaron per Himnin e Ri

Rilindja ka publikuar sot nje “variant” te saj te Hymnit tone Kombetar. Une nuk jam artist dhe as surealist, jam qytetar normal.

Per mua eshte nje Karrikature e Vertete!

Hymni eshte e mbetet Hymn, askush nuk mund ta tjetersoje ate, vecanerisht Qeveria.

Degjojeni vete e gjykoni pastaj…..

A doni te shihni se cpamje dhe cfare shije ka skandali se si mund te shperfytyrohet Hymni Kombetar Shqiptar ? I…

Zveřejnil(a) Gazmend Mullahi dne 21. duben 2018

Share: