Home KRYESORE E tmerrshme, nëna e hedh përtokë fëmijën e saj 1 vjeç dhe...

E tmerrshme, nëna e hedh përtokë fëmijën e saj 1 vjeç dhe e shqelmon me gjithë fuqinë

Momenti i mëposhtëm në këtë video shfaq një nënë 27-vjeçare, e cila e hedh beben e saj të vogël te shkallët dhe e shkelmon atë në mes të rrugës.

Ngjarja e tmerrshme u filmua në rrugët e provincës Guangdong në juglindje të Kinës dhe shfaq pamjet ku kjo grua i bërtet foshnjës dhe e godet atë me këmbët e saj pranë disa shkallëve.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, raporton Daily Mail. Deri këto momente rreth 8 milionë njerëz e kanë parë këtë video të trishtueshme ku shumë prej tyre kanë shfaqur zemëratë të madhe.

Pas daljes së videos, policia konfirmoi se nënës iu dha një paralajmërim verbal dhe se fëmija nuk pati asnjë dëmtim.

https://www.dailymail.co.uk/video/index.html?ico=embedded

360grade.al

Share: