Home KRYESORE Gjendet i vdekur në rrethana të mistershme kreu i PS-së. Nudo në...

Gjendet i vdekur në rrethana të mistershme kreu i PS-së. Nudo në dhomën e hotelit”!

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në facebook, ka publikuar mesazhin e mbërritur tek ai nga një qytetar i cili shkruan se Policia dhe Prokuroria po mbajnë të fshehta hetimet për vdekjen e kryetarit të Partisë Socialistë në Njësinë Administrative Lis në Mat.

Sipas qytetarit Abdulla Cuka është gjetur i vdekur, i zhveshur nudo, në dhomën e një hoteli të cilën e kishte porositur për 2 orë me një partnere emri i të cilës mbetet anonim.

Qytetari shkruan në adresë të Berishës duke thënë se, Ja pra kush janë krerët socialist në Mat, pasi  edhe vetë kreu dhe koordinatori i tyre A.Malaj është as më pak e as më shumë i tillë.

Statusi i plotë:

Kryetari i PS gjendet i vdekur ne hotel!

Mister shkaku i vdekjes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Dr. Berisha! Para pak ditesh rreth mesdites u gjet i vdekur nudo ne ish hotel Turizem “Mati” kreu i P.S njesia administrative Lis dhe njeherazi pagator i pensioneve ne kete njesi prane Postes Mat. Thuhet pe po hetohet nga prokuroria por asgje nuk eshte bere publike se c’ka ndodhur. Gjithashtu thuhet se Abdulla Cuka personi ne fjale ka prenotuar 2 ore dhomen ne kete Hotel me nje partnere qe mbetet anonim. Edhe par 3-4 muajsh kreu i P.S. Shlli njesia Adm. Macukull goditi me arme zjarri punonjesit e sherbimeve Bashkia Mat kur po pushonin duke ngren dreke dhe mbeten te vdekur 3 prej tyre ku katastrofa do te ishte akoma me e madhe po te mos kishte nderhyre k/plaku i fshatit. Doktor, ja pra kush jan kreret socialisht ne Mat, pasi dhe vete kreu dhe kordinatori i tyre A. Malaj nuk eshte as me pak dhe as me shume i tille. Falem.per mirekuptin, mund te investigoni por per arsye te # mund te ruani aninomatin e identit tim, jo per frike por ashtu eshte konteksti. Te fala e te mira.

Share: