Home KRYESORE Greqi / Gjendet i vdekur shqiptari 40-vjeçar, babai i një fëmije të...

Greqi / Gjendet i vdekur shqiptari 40-vjeçar, babai i një fëmije të vogël.

Ngjarrja ka ndodhur dje. Oficerët e policisë po hetojnë të gjitha mundësitë për 40-vjeçarin shqiptar i cili u vra në Skepasto, Kalavrita

Rrethanat në të cilat ai humbi kontrollin e motorit dhe la frymën e tij të fundit në Skepasto, Kalavrita, dje në mëngjes, po heton policia e trafikut.

Sipas informacioneve, 40-vjeçari ishte i martuar dhe kishte një djalë të vogël dhe u gjet në mëngjesin e djeshëm në buzë rrugës, i vdekur për shkak të plagëve të rënda dhe të shumta që kishte marrë. Motori u gjet gjithashtu pranë tij.

Shqiptari i vdekur u gjet nga fshatarët. Ai u transportua në Spitalin e Kalavrita me ambulancën e EKAB, ku u shpall i vdekur. Oficerët e policisë të komisariatit në Kalavrita informuan të afërmit dhe gruan e tij.

Deri më tani nuk është zbuluar se si ai humbi jetën në asfalt. Drejtuesit e departamentit të Kalavrita po hetojnë të gjitha mundësitë e mundshme. Komuniteti lokal është i tronditur. Të njohurit dhe miqtë e tij nuk mund ta besojnë mënyrën në të cilën ai humbi jetën kaq shpejt dhe kaq padrejtësisht./ShpëtimZinxhiria

Share: