Home KRYESORE Video-Lajm/ Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla paraqitet në SPAK

Video-Lajm/ Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla paraqitet në SPAK

Ka mbërritur në SPAK ish-kryeprokurori, Adriatik Llalla. Ai është marrë i pandehur për akuzën e fshehjes së pasurisë dhe deklarimit të rremë.  Ish-kryeprokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla është paraqitur për herë të parë në seancë.

Siç shihet në video, Llalla hyn brenda ambienteve të gjykatës, roja tek dera e përshëndet në mënyrë simbolike, ndërsa të pranishëm para dyerve të gjykatës vihen re edhe shumë gazetarë të cilëve Llala refuzon t’iu japë deklaratë.

Share: