Home Ja Pse Shqiperia nuk behet si Zvicera Mentor Kikia i tregon vëndin ekspertit të kriminalistikës.

Mentor Kikia i tregon vëndin ekspertit të kriminalistikës.

Mire, ja e zeme se eshte keshtu o zoteri!

Pra qe njera apo disa nga keto vajzat e famshme shume kane fituar 100 mije Euro ne nje nate duke bere ate gjene ne Dubai, apo diku tjeter.
Neve c’na hyn ne xhep kjo pune e saj?

Mua s’me hyn ne xhep sa para merr njera duke shitur trupin e saj, por sa para vjedh ai koncensionari, apo ato koncensionaret, qe po na rrjepin buxhetin.

Ato PPP-te, qe parate e taksave tona i cojne tek oligarket dhe ne marrim kredi per t’u shtruar ne spitalet private te shpetojme koken, sepse tek spitali yne “ajo aparatura” ose nuk eshte fare ose eshte gjithmone e “prishur”.

Keto historite me video kur…ash qe mbushin mediat dhe eksitojne popullin tone seksualisht te etur, jane nje kurverim publik pa asnje interes publik.

Ne mos jane qellimisht shashka tymuese, jane konsumi me pa bereqet i kohes.

Share: