Home 2016 October 27

Daily Archives: 27 October, 2016

Rama: E vërteta e anashkalimit të Kosovës në takimin me Vuçiç

Kryeministri Edi Rama pyetet në emisionin “Zona e Debatit” të gazetarit Baton Haxhiu për çështjen e anashkalimit të Kosovës në vendimmarrjen me Serbinë. “E gjitha...

Prokurorët e Krimeve të Rënda sërish në TV Klan

Prokurorët e Krimeve të Rënda kanë hapur hetimet për Kryetarin e Gjykatës së Gjirokastrës, Guximtar Boçi pas audio-përgjimit të transmetuar në emisionin “Stop” në...

Ministri i drejtësisë: Të shkarkohet e te hetohet penalisht gjyqtari

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar menjëherë pas materialit të transmetuar ne emisionin "Stop" në TV Klan. Manjani vlereson se ngjarja e transmetuar...

Zbulohet gjyqtari që kërkoi seks në këmbim të vendimit. tani fillon korri i moralisteve…

Emisioni Stop ka shfaqur sot pergjimin e Guximtar Poçit kryetarit te gjykates Gkirokastres qe i ka kerkuar nje gruaje seks ne kembim te hallit...

Letra e profesoreshës për kryeministrin: Edi kujdes, nuk je pronar i vendit!

Letra e profesoreshe Zamira Cavo për kryeministrin: I dashur Edi, a e di pse nuk të kanë “duk” punët? “I dashur Edi, a e di...

Ish-prokurori i shpëton burgut, gjykata e dënon me shërbim prove

Ish-prokurori i Fierit, Petrit Vukaj është dënuar me 2 vjet e 6 muaj shërbim prove. Ai akuzohej për korrupsion pasiv. kujtojme se Vukaj u arrestua...

Si u bëmë kështu!

Nga Doriana Metollari Kur mbaron një betejë të lodhshme dhe të gjithë festojnë, nuk të bie ndër mend se në fund do të hapet ajo...

Shekulli i bythës, apo i mendjes ?

Nga Apostol Vaso Shekulli i bythes, apo i mendjes ? Kjo ishte tema ne emisionin Top Show. Te jesh ne shekullin e "bythes", do te thote...

“Daily Mail”: Lufta e Tretë Botërore ka filluar

"Si po e rrit Rusia fuqinë e saj ushtarake në kufirin e Evropës. Perëndimi përgjigjet me shfaqjen më të madhe të forcës që prej...