Home 2016 December 8

Daily Archives: 8 December, 2016

Media greke sulmojne paturpesisht Mimi Kodhelin: “Para 25 vitesh kërcente në tub në klubet...

Pas deklaratave të Mimi Kodhelit në Facebook për homologun e saj grek, Panos Kammenos, vjen edhe hakmarrja poshtëruese për të dhe parimisht duket e...

Po sikur Hillary Clinton të bëhet Presidentja e ardhshme e SHBA?

A do të jetë vërtetë Donald Trumpi presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara?! Situata duket mjaft absurde pasi çdo gjë mund të ndodh....

Tirana, una bellissima ed efficiente matching della Imprenditoria italiana ed albanese nei Balcani.

Il 7 gennaio presso Te Stela a Tirana Ente Fiera ha organizzato il 6º matching in cui sono messi di fronte imprenditori italiani del...

Shteti që duhet të zgjohet kundër Dhunës

Nga Mimoza Kociu Në Fier një bashkëshort vret gruan duke e hedhur nga kati i katërti pallatit, edhe pse viktima kishte një urdhër mbrojtje ndaj...

Arben Tahiri, një njeri aktiv dhe human qe do mbahet mend (foto)

Perqasje.com publikoi lajmin e hidhur te ndarjes se parakohshme nga jeta te z. Arben Tahiri te cilin kush e  njohu e kujton vec per...

Skenarët që fshihen pas tërheqjes së Gjylametit, A po tërhiqet Rama nga shtyrja e...

Tashmë është thuajse zyrtare, Blerina Gjylameti do të tërhiqet nga kërkesa e saj për të shtyrë ligjin e lojërave të fatit. Siç mësohet nga...

Fatos Klosi: “Ja përse erdhi shefi i CIA-s në Tiranë”

Për ish-kreun e Shërbimit Informativ Shtetëror Fatos Klosi, ardhja e drejtorit të CIA-s në Tiranë dhe takimet e tij në nivele të larta, mund...

VIDEO-FOTO/ Të rinjtë demokratë protesta në disa institucione

Në Ditën e Rinisë, dhjetëra të rinj të Forumit të Partisë Demokratike kanë protestuar para disa institucioneve të vendit si ministria e brendshme, e...

Nishani: 28 Nëntori është festa e vetme kombëtare, 29 Nëntori u importua nga Jugosllavia

Presidenti Bujar Nishani, i cili nuk e ka fshehur ambicien për një mandat të dytë në krye të shtetit, është i ftuar në studion...

Kufiri me Malin e Zi, Mustafa: Liderët e opozitës, kauzë të rremë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka akuzuar krerët e opozitës për shtirje në prezantimin e pretendimeve të tyre sa i takon vijës së demarkacionit...