Home KRYESORE Raporti i OSBE-ODHIR, reagon kryeministri Rama

Raporti i OSBE-ODHIR, reagon kryeministri Rama

“Përpjekja për të ngritur një furtunë në gotë mbi Raportin e OSBE/ODHIR-it është e kotë, e gabuar dhe e dëmshme për vendin,e në radhë të parë për opozitën joparlamentare! Raporti ka çertifikuar zgjedhjet si krejt legjitime e ka dhënë rekomandime në shërbim të reformës që na duhet!”, shkruan Rama nw Twitter…

Share: