Home KRYESORE Nese ne 18 tetor nuk hapen negociatat dhe nuk reagojme, e meritojme...

Nese ne 18 tetor nuk hapen negociatat dhe nuk reagojme, e meritojme te mos jemi ne Europe!

Nga Sokol Terihati

Danke , Danke ! Epo mendova , do mbyllin syte , veshet , hundet dhe do na hapin deren kete here , per hater te popullit shqiptar !

Kur fap, del Hollanda !
Vras mendjen . Ca inati kane me ne shqiptaret xhanem ?

Disa mundohen te me ngaterojne me kete punen e muslimanizmit !

Une e kam hazer , kunderargumentin.
Vellezerit tane , qe perbejne gjysmen e Maqedonise , jane ku e ku , me musliman se ne dhe fap , bujrum Evropi dhe hollandezet, pa asnje kusht.

Atehere ?

Atehere , sikur ne te plotesonim kriteret ne nivelin me te larte , vetem deklaratat e ketyre dy diteve te fundit , te niveleve me te larta te shtetit , do mjaftonin , te na perplasnin deren turinnve edhe pas 50 vjetesh .

Edi Rama – “Une di qe nje prekuror ne Durres , mbron dhe bashkepunon me kriminele “???????!!!!! Ej Kryeministri!

Erion Brace -“Une ka kater vjet, qe di pergjimet lidhur me Drejtorin e Kadastres Durres “!!!????? Ej ky eshte Zv / kryeministriiii…

Me i modhi fare,ne te njejten dite me Kryeministrin , po ne ekran.
Ilir Meta -” Une kam dosjen e fasadave te Edi Rames “!!!???? Ej Presidentiiii !?

Ka 25 vjet qe mban dosjen e atij qe e beri Kryeminister, me koalicionin e qelbesirave !
Pastaj Kryeministri, i koalicionit te qelbesirave, e boni kete President .

Tani do t’a shkarkoje !?

Eshte vertet paturpesi kriminale, te besh fajtore Evropen dhe hollandezet , per kete llum, ku po zhytemi perdite e me shume ! Sikur t’i referohesh vetem ketyre tre deklaratave, te tre krereve me te larte te shtetit , te deklaruara paturpesisht ne ekran , pa mijra skandale te perditshme !

Nese populli trim dhe liridashes , nuk reagon as pas 18 tetorit , atehere , ky eshte nje argument me shume, qe nuk e meritojme Evropen , sepse jemi shume larg saj , megjithese jemi ne mes te saj .! .

Share: