Tags Posts tagged with "Artur Nura"

Tag: Artur Nura

Bernard Leone Shehaj, andato mentre aveva 5 anni e ritorna come...

Artur Nura: Un caro saluto agli ascoltatori di Radio Radicale da cui propongo per la rubrica Albania italianofona l'intervista all' imprenditore italo-albanese Bernald Leone Shehaj. Grazie...

IKMT sulmon nje biznes te sukseshem. Nese Rama nuk reagon, partneriteti...

Nga Artur Nura IKMT u raportua nga te interesuarit se prishi organizimet e nje feste verore ne Livadh, realizuar nga nje biznes privat i nderuar...

Antonio Boccia per Radio Radicale: Il diritto albanese del lavoro e...

Artur Nura: un caro saluto agli ascoltatori di radio radicale a cui propongo, per la rubrica Albania italianofona, un'intervista con il professore Antonio Boccia...

Kush do të qeverisë pas 25 qershorit? Ja si përgjigjen profesoret...

Gazetari Artur Nura ne emisionin e tij Versus ne Report Tv kish ftuar dy profesorë universiteti dhe dy gazetare per tu shprehur se kush...

Koalicioni i “Leshit” apo per Shqiperine Europiane?!

Nga Artur Nura Politika perdor terminologji te madhe ne defininimin qe i ben vetevetes dhe po keshtu Koalicioni qeverises 2013 -2017, ose sic e votuan...

Video/Nje tjetër anestezist paralajmëron vetëvrasje dhe askush nuk shqetësohet ne këtë...

Nga Artur Nura Ne emisionin "Versus" ne Report Tv trajtuam ne transmetimin e fundit rastin e vetëvrasjes se anestezistit Tefik Zhurda dhe raportet Mjeke -...

“Mediat dhe komunikimi ne kohen e internetit”

“Mediat dhe komunikimi në kohën e internetit” është konferenca e mbajtur sot në mjediset e UETsë, me pjesëmarrjen e një grup gazetarësh të mediave...

“Ata që e nisën krizën, ata e zgjidhën” ‘Versus’ i jep...

Edhe këtë premte emisioni 'Versus' në Report Tv i dha hapësirë Shoqërisë Civile dhe zërit të qytetarëve për të shprehur mendimin e tyre lidhur...

Balli Kombëtar, Legalistët dhe Komunistët janë bërë bashkë në emisionin “Versus”

Për herë të parë përfaqësues të Partisë së Ballit Kombëtar, Legalistët dhe Komunistët janë bërë bashkë në emisionin "Versus" të Artur Nura në Report...

Ralf Gjoni: Konflikti PS-PD po tremb investitorët e huaj.

Konflikti PS-PD po tremb investitorët e huaj. Ne do dalim me ofertë të sinqertë përpara shqiptarëve dhe jemi të gatshëm të qeverisim Shqipërinë. I...