Home Tags Sali Berisha

Tag: Sali Berisha

Berisha bekon paktin PD-LSI: Është shpresa e vetme kundër narkoshtetit

Nga Sali Berisha Nje zhvillim historik per fatet e vendit! Te dashur miq, partite e harkut opozitar parlamentar dhe jo parlamentar paten sot nje takimi te...

Këshilltarja e LSI-së: I paskemi një borxh të madh Dritan Zaganit,...

Këshilltarja e LSI-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës Ira Vejsiu është shprehur se “i paskemi një borxh të madh Dritan Zaganit, Sali Berishës dhe...

Arrestimi i Habilajt/ Shpërthen Tahiri…

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri reagon ndaj akuzave për lidhje me të arrestuarin Moisi Habilaj, anëtarin e bandës italo-shqiptare në Katania e akuzuar për...

Trondit Berisha: Pritet arrestimi i Sajmir Tahirit

Moisi Habilaj i arrestuar në Itali, trafikoi 3.5 ton drogë me skafin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Denoncimi publik vjen nga ish-kryeministri Sali...

Zbulimi i Nikoll Lesit: Rama shkëmben sms me Berishën natën…

Botuesi dhe gazetari Nikollë Lesi në një shkrim të vetin për Ramën ndër të tjera shkruan: “Rama, Presidentin nuk e ndryshon dot, por as LSI....

PD mbledh firma për përjashtimin e Ramës, ja si reagon PS

Pas ofezës që Edi Rama i bëri sot në kuvend Sali Berishës duke e quajtur “Të rrjedhur” demokratët kanë nisur me mbledhjen e firmave...

Opozita mban të bllokuar foltoren e parlamentit, Ruçi: Seanca rifillon pasdite

Kanë dështuar punimet e parlamentit edhe këtë të enjte.”Seanca do të rifillojë në orën 17:00″, tha Ruçi duke i terhequr vemendjen deputeteve të PD. Shkak...

Denoncimi tronditës tek Sali Berisha: “Drejtorët kërkojnë seks për një vend...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë publike disa denoncime të qytetarëve, lidhur me gjendjen e arsimit në Shqipëri. “Degradim i frikshëm i arsimit, mësues pa diploma,...

Gjyqi ndaj Shullazit, dëshmon ish-ministri Tahiri: Pse nuk është edhe Sali...

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka dëshmuar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda në seancën gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit, i cili akuzohet për...

Berisha: Marrëzia e Rames sot, nuk ka ndodhur kurrë në 27...

Nga Sali Berisha Sot mbledhja e tepsimadhes se partise! Te dashur miq, i dermuar perfundimisht nga 2.4 milione vota kunder dhe bojkoti te shqiptareve, i deshtuar...