Home KRYESORE Hafizi: Do të bojkotoj aktivitetet e Ramës deri sa të kërkojë ndjesë...

Hafizi: Do të bojkotoj aktivitetet e Ramës deri sa të kërkojë ndjesë ndaj Blushit

Deputetja socialiste Mimoza Hafizi ne fjalën e saj ne Asamblenë e partisë socialiste është shprehur se do të bojkotojë të gjitha aktivitetet politike të Kryeministrit Edi Rama deri sa ky i fundit të kërkojë ndjesë për sulmin e ndodhur ndaj kolegut të saj dhe gjithë deputeteve socialiste Ben Blushi në Elbasan. Gjatë fjalës së saj në Asamblenë Kombëtare të PS-së, Hafizi tha se nuk ja fal Ramës që erdhi dita të ketë frikë se ajo, apo kolegët e saj do të cenohen fizikisht për arsyen e thjeshtë se nuk janë dakord me të. Ketu mund te lexoni fjalën e plote te zonjes Hafizi ne Asamble

Share: