Home I pakategorizuar Video kur kamikazja shperthen ne Turqi!

Video kur kamikazja shperthen ne Turqi!

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua që sapo i kishte thënë lamtumirë shokut të saj disa çaste përpara se kamikazja e Stambollit të hidhej në erë vetëm disa metra larg saj.

Gruaja që po bënte pazare u duk duke qeshur dhe duke bërë shaka më shokun e saj dhe më aps u kthye për t’i thënë mirupafshim përpara se të ecte drejt rrugës me më shumë dyqane në qytetin rturk.

Disa momente më pas në mes të rrugës ndodhi shpërthimi i madh, që pushtoi të gjitha mediat ndërkombëtare. Ketu mund te shihet Vidio.

Share: