Home KRYESORE Arrestohen grabitësit e BKT-së në ish-Bllok, gjenden edhe para

Arrestohen grabitësit e BKT-së në ish-Bllok, gjenden edhe para

Pas pak minutash policia e Tiranës do të dalë në konferencë shtypi për të sqaruar detaje të reja nga grabitja e bankës së BKT-së në ish-bllok. Burimet thonë se janë arrestuar 3 persona dhe janë gjetur një pjesë e parave. Në grabitje u morën rreth 20 milion lekë të reja.

Share: