Home KRYESORE Berisha: Ju tregoj ministrin që la në një natë 80 mijë euro...

Berisha: Ju tregoj ministrin që la në një natë 80 mijë euro në kazino-në greke!

Ish- Kryeministri Sali Berisha ka bere nje postim ne rrjetin social lidhur me nje minister qe ka luajtur  ne kazino shuma te medha parash.

Ja statusi i plote i Sali Berishes 

Emigranti dixhital informon: Arben Ahmetaj alias Tom Cruise po pushon ne Kaklidiki ne hotelin me te shtrenjte. Ministri Ahmetaj la ne nje nate, ne Kazinone e Hotelit, 80 mije euro. Ministri Ahmetaj dergoi urgjent shoferin ne doganen e Bilishtit per te marre nga hajdutet e tij aty edhe 80 mije euro qe te paguante dhe te mos e mbanin peng! sb “Pershendetje Doktor Berisha jam nje puntor shqiptar qe punoj ketu ne nje Hotel ne Kalkidiki te Greqise Ketu ne hotel me 5 yje po kalon pushimet ministri arben ahmetaj, shoke te mij te punes e kane pare ate ne kazinon e Hotelit Porto Karra .Eshte hoteli me famoz atje. Ka marre dhomen me te shtrenjte Ministri brenda nje nate atje ka lene 80 mije euro. Edhe ka cuar shoferin e tij ne doganen e Bilishtit po ate nate te marre 80 mije euro te tjera se rrezikonte ta mirrnin peng po te mos dorzonte parat!”

Share: