Home KRYESORE Përfundon dreka Rama-Meta/ Vazhdimësia e koalicionit? Meta: Nuk ka pse të diskutohet

Përfundon dreka Rama-Meta/ Vazhdimësia e koalicionit? Meta: Nuk ka pse të diskutohet

Ka përfunduar pas tre orësh dreka e Kryeministrit Edi Rama me Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta. Dy drejtuesit e mazhorancës janë parë të dalin së bashku nga një restorant në qendër të Tiranës.

Kryeministri nuk ka dhënë asnjë deklaratë ndërsa Meta deklaroi se gjatë drekës “kemi diskutuar për inagurimin e stadiumit të ri në Shkodër dhe ndeshjen që do të luhet mes Shqipërisë dhe Marokut”.

I pyetur nesë në drekë është biseduar për vazhdimësinë e koalicionit, Meta u përgjigj se “kjo nuk ka pse të diskutohet”.

Share: