Home KRYESORE Foto ku shihet ndryshimi artificial i Gjyste Vulaj

Foto ku shihet ndryshimi artificial i Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj padyshim se është një femër seksi.

Por kjo me duket vjen falë operacioneve kirurgjikale qe ka bere kengetarja per tu fukur edhe më hot.

Vipat e Bllokut këtë herë kanë nxjerrë një foto të këngëtares se si ishte dhe si është para operacioneve jo të pakta në fytyrë. Digurisht qe Gjyste do jete merzitur, por padyshim qe do i kaloje merzia nga fansat e shumte meshkuj te cilet sigurisht nuk i ndahen…

Share: