Home KRYESORE Perleshje me Arme midis kengetaresh? Cilet jane mesojeni

Perleshje me Arme midis kengetaresh? Cilet jane mesojeni

Perlasje me arme midis kengetaresh..Një shok i Noizyt mësohet se ka mbetur i plagosur me armë në një përleshje të ndodhur në Prishtinë.

Burime të lajmi.net bëjnë të ditur se deri të të shtënat me armë në Swiss Diamond ka ardhur pas përleshjes fizike ndërmjet reperëve Cozman dhe Noizy.

Po ashtu këto burime thonë se më pas një shok i Cozmanit ka shtënë në drejtim të turmës, ku ka mbetur i plagosur një shok i Noizyt.

Më poshtë mund ta shihni videon e arrestimit të Cozmanit dhe të tjerëve.

Share: