Home KRYESORE (VIDEO) Shikoni çfarë i tha Km Rama Jozefina Topallit! Nuk shpjegohet me...

(VIDEO) Shikoni çfarë i tha Km Rama Jozefina Topallit! Nuk shpjegohet me fjale!

Sot në kuvend, Edi Rama lëshoi batuta dhe ofendime për kundërshtarët politikë ndërsa debatoi për thuajse tre orë me Sali Berishën. Ranë në sy momenti kur kreu i socialistëve replikoi me MImoza Hafizin DHE Jozefina Topallit me te cilen ama kaloi çdo kufi etik duke pershkruar një vizitë të saj në stadiumin Loro Boriçi. Video më poshtë.

Video:

Share: