Home KRYESORE E tmershme, vetëvritet me armë zjarri në prezencë të gruas dhe vajzës!

E tmershme, vetëvritet me armë zjarri në prezencë të gruas dhe vajzës!

Një person i ka dhënë fund jetës së tij në banesë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen Nr.7, Durrës, ku viktimë ka mbetur shtetasi Y.Sh. 56 vjeç.

Në momentin e kryerjes së aktit në banesë kanë qenë bashkëshortja dhe vajza e viktimës. Në vendngjarje ndodhen Efektivat e Policisë, të cilët po punojnë për shkaqet dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Share: