Home KRYESORE Edi Rama per Ben Blushin: Mund te beje beje vetem romane jo...

Edi Rama per Ben Blushin: Mund te beje beje vetem romane jo parti!

Kryeministri Edi Rama ka thyer sot heshtjen ndaj Ben Blushin, deputetin qe u largua nga Partia Socialiste se fundmi. Ne intervisten e emisionit Studio e Hapur, ne 24 News, Rama u shpreh se, Ben Blushi ka pasur dy kryetare, Fatos Nanon dhe Mua. Me Nanon ishte minister, por nuk beri asnje pune, me mua pune sberi e sberi, por beri tre libra”. Blushi ben mire te beje roman tjeter, pasi te lere mllefin vullkanik ndaj nesh se parti politike nuk mund te beje dot…

Share: