Home KRYESORE Joanna Krupa, tërësisht nudo në sfidën e manekinit!

Joanna Krupa, tërësisht nudo në sfidën e manekinit!

Modelja 37 –vjeçare Joanna Krupa vendosi të dalë nudo në sfidën e manekinit qe ka mbrthyer USA dhe qe është bërë po aq virale sa ajo e nominimeve me kovën me akull. Ajo u filmua tërësisht nudo pranë një dritarje, duke lexuar një revistë nga bashkeshorti i saj. Ky veprim edhe per shkak te bukurise trupore te saj eshte bere sensacion.

Share: