Home KRYESORE Shokuese/ Poezia që shkruante babai i Ergi Dinit 1 ditë para vdekjes...

Shokuese/ Poezia që shkruante babai i Ergi Dinit 1 ditë para vdekjes së të birit

Një poezi prekëse e babait të Ergi Dinit, këngëtari 22 –vjeçar që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm në zonën e ish –Bllokut, po qarkullon në internet. Dashamir Dini është poet dhe gazetar në TVSH. Ai e kishte postuar atë një ditë para vdekjes së të birit. E kishte titulluar “ÇAST I KEQ” dhe në vargjet e tij fliste për vdekjen. Është si një parandjenjë e keqe. Ai e kishte postuar në faqen e tij në Facebook dhe Lapsi.al po e sjell të plotë.

Share: