Home KRYESORE VIDEO/ Tmerr, momenti i hedhjes së një qytetari nga kati i katërt...

VIDEO/ Tmerr, momenti i hedhjes së një qytetari nga kati i katërt i QSUT!

Një person është hedhur nga kati i katërt i një ndërtese të QSUT-së në Tiranë. Ngjarja raportohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Pamjet filmike tregojnë personin e shtrirë përtokë dhe disa efektivë të policisë që mbërrijnë pranë tij. Emri i personit dhe arsyeja e këtij veprimi nuk dihen ende.

Video:

Add new comment

Share: