Home KRYESORE Alketa Vejsiu tregon më në fund fëmijët e saj publikut

Alketa Vejsiu tregon më në fund fëmijët e saj publikut

Nëse dimë thuajse çdo gjë për njerëzit publikë, këtë sigurisht nuk mund ta themi për Alketa Vejsiun se ciles i njohim vetem babain nje ish politikan i njohur.

Gjithmonë ajo është treguar diskrete për sa i përket familjes së saj te ngushte ndaj publikut. Ajo ka pranuar gjithmone se ka një familje të shëndetshme, por nuk i ka treguar se kush janë fëmijët dhe bashkëshorti i saj!

Se fundi mesa duket, ajo nuk i ka shpëtuar tundimit të rrjeteve sociale dhe së fundi ka postuar një foto me vajzën dhe djalin e saj të vogël, por pa ja shfaqur mire tiparet dhe portretin e tyre!

“S’do mund të bëja dot asgjë më të mirë sesa të sillja në jetë një krijesë si ty” shkruan bashkangjitur fotos Alketa Vejsiu.

Share: