Home KRYESORE Dhune ndaj gruas e djalit te mitur, arrestohet 31-vjeçari nga Fieri

Dhune ndaj gruas e djalit te mitur, arrestohet 31-vjeçari nga Fieri

Një person është arrestuar në Lushnje pasi akuzohet se ka ushtuar dhunë ndaj djalit dhe gruas së tij.

Mësohet se Brunavil V., 31 vjeç, banues në Fier është arrestuar pasi në vazhdimësi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, V.V, 31 vjeçe.

Po ashtu, dhe sipas kallëzimit të 31-vjeçares, ai ka ushtruar dhunë edhe ndaj djalit të tyre të mitur 4 vjeçar.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”/lapsi.al

Share: