Home KRYESORE Ledina skandaloze? Kjo këngëtare e nxorri gjoksin në shesh…sikur te kish nxjerre...

Ledina skandaloze? Kjo këngëtare e nxorri gjoksin në shesh…sikur te kish nxjerre Ledina do ish me mire…

Të shumtë ishin ata që kritikuan fustanin rrjetë të prezantueses Ledina Çelo natën e parë të Festivalit.

Por dje, në Finalen e FiK një tjetër këngëtare tërhoqi vëmendjen me lakuriqësinë e saj. Ndonëse është fare e re në moshë, Xhesika Polo zgjodhi një veshje transparente, por kilet e tepërta servirën një pamje zhgënjyese. Për më tepër fotot flasin vetë.

Ne rrjete shkruhet sa mire do ishte ti kish nxjere Ledine gjijte e saj qe nga pikepamja estetike dhe e shijeve mashkullore do ishin te pelqyeshme te pakten.

Komentohet qe duket sikur kengetarja e re ka moshen e Ledines dhe Ledina vete moshen e saj..

 

Share: